تبلیغات
Sportchei - هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال
Sportchei
امروز طلوع دیگری ندارد


پرسپولیس با چهار گل سایپا را در هم شکست


تیم فوتبال پرسپولیس در آغاز هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر با برتری مقابل سایپا موقتا به رده ششم بازگشت.


به گزارش فارس، اولین دیدار از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 17:20عصر امروز با دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

در ابتدای بازی میثم نقی‌زاده در دقیقه 7 با شوت از راه دور توانست پرسپولیس را پیش بیندازد و در ادامه نیز غلامرضا رضایی در دقیقه 12 با ضربه سر گل دوم سرخ‌پوشان را به ثمر رساند.

در دقیقه 45+1 داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد و ضربه پنالتی را رضا حقیقی وارد دروازه رحمان احمدی کرد تا نیمه اول با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یابد.

در نیمه اول توپ‌و میدان بیشتر در اختیار پرسپولیس بود و سایپا هم حملات نصف‌و نیمه‌ای روی دروازه پرسپولیس داشت.

در نیمه دوم سایپا بازی را هجومی‌تر از پرسپولیس آغاز کرد و توانست با شوت از راه دور روزبه شاه‌علی‌دوست در دقیقه51 یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما سرخ پوشان در دقیقه 90+3 توسط محمد نوری به گل چهارم رسیدند تا بازی با نتیجه 4بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

نیمه دوم بیشتر بازی در اختیار تیم سایپا بود و این تیم حملات زیادی را روی دروزاه پرسپولیس تدارک دید و پرسپولیس هم که درنیمه اول توانسته بود به 3 گل دست یابد در نیمه دوم بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشت.

سعید مظفری‌زاده قضاوت این دیدار را برعهده داشت و به مارکو پروویچ و رضا حقیقی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.نوشته شده در تاریخ جمعه 11 اسفند 1391 توسط artan tabrizy