تبلیغات
Sportchei - سفر دوباره رویانیان به ایتالیا
Sportchei
امروز طلوع دیگری نداردلایحه تکمیلی حقوقی باشگاه پرسپولیس ماه مارچ(اسفند) به مسؤولان وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا ارسال می‌شود.


به گزارش فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از اینکه ژوزه سرمربی پیشین این تیم، ایران را ترک کرد با لایحه‌ای از وی شکایت کردند اما قرمز‌پوشان با جمع‌آوری دومین لایحه تکمیلی خود با اعلام مصطفی شکری مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در ماه مارچ (اسفند) این لایحه را به فیفا و قسمت وضعیت بازیکنان و مربیان ارسال می‌کنند.

*همچنین رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از دعوت رئیس فدراسیون ایتالیا نامه‌ای برای او فرستاد و از وی تقدیر و تشکر کرد. قرار است در سال 92 رویانیان برای دومین بار سفری به ایتالیا داشته باشد. البته پرسپولیسی‌ها در نامه‌ای به مسئولان میلان از آنها درخواست کردند تا زمان پیشنهادی خود را برای حضور مسئولان آکادمی میلان در ایران در سال 92 اعلام کنند که قرار است میلانی‌ها ظرف چند روز آینده جواب خود را برای حضور در ایران و بازدید از امکانات و احداث آکادمی در ایران به پرسپولیسی‌ها بدهند.

همچنین مسئولان باشگاه پرسپولیس و میلان با یکدیگر در حال مذاکره هستند تا تاریخ دقیق حضور ستارگان آث میلان در ایران مشخص شود که به احتمال فراوان در اواسط سال 92 است.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 اسفند 1391 توسط artan tabrizy