تبلیغات
Sportchei - نکته روز: رژیم لاغری پرسپولیس جواب داد!
Sportchei
امروز طلوع دیگری ندارد

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : هر چه پرسپولیس بازیکن از دست می دهد بهتر بازی می کند و بهتر نتیجه می گیرد. در دنیای فوتبال معمولا تیم هایی که نیمکت قدرتمند و بازیکنان هم سطح زیادی داشته باشند.

موفق ترند چون هیچ وقت معضل جایگزینی بازیکنان اصلی محروم یا مصدوم خود را ندارند و دست مربیان هم برای انتخاب بهترین تاکتیک و تغییرات آن در جریان بازی ها باز می گذارد، اما گویا این قضیه در مورد پرسپولیس اصلا صادق نیست و بین تعداد بازیکنان و نتیجه های خوب این تیم رابطه معکوسی وجود دارد.

در دور رفت لیگ پرسپولیس تقریبا در تمام بازیها نفرات زیادی را در اختیار داشت و همه مدعیان بازی در ترکیب این تیم در اختیار مانوئل خوزه بودند تا جائی که در هر بازی تعدادی از آنهائی که نه محروم و نه مصدوم بودند روی سکوها می نشستند و راهی به فهرست ۱۸ نفره هم پیدا نمی کردند . اما از شروع نیم فصل دوم قضیه برعکس شده و تقریبا هیچ مسابقه ای نیست قرمزها چند مصدوم و محروم نداشته باشند ولی روی نوار بی شکستی قدم بر می دارند.

قرمزها از همان هفته های ابتدایی دور برگشت علی کریمی و بعد هم مهدی مهدوی کیا را به علت مصدومیت از دست دادند ولی شکست نخوردند و در یکی – دو بازی هم برخی نامهربانی های داوران آنها را از کسب پیروزی محروم کرد .

جالب اینجاست که به این دو مصدوم شاخص و باتجربه در بازی با سپاهان ، محمد نوری و غلامرضا رضائی دو بازیکن نسبتا موفق دور برگشت هم اضافه شدند که به علت ۳ اخطاره بودن نتوانستند تیم خود را برابر حریف پرمهره و مدعی اصفهانی همراهی کنند ولی پرسپولیس این بازی را هم با موفقیت و ۳ امتیاز پشت سرگذاشت .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط artan tabrizy