تبلیغات
Sportchei - پروین: سپاهان از پرسپولیس می‌ترسد/ کاش کشتی زودتر حذف می‌شد!
Sportchei
امروز طلوع دیگری ندارد

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : علی پروین در گفت‌وگو با فارس در خصوص پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل لبنان در مقدماتی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: همانطور که قبل از بازی گفتم تیم‌های عربی در حدی نیستند که برای آنها کُری بخوانیم که سر دسته آنها همین لبنان است.

آنها در خانه خود به نظرم بهترین نتیجه دوران فوتبالی‌شان را گرفتند و بعد از چند نسل، آنها دیگر در خواب برد ایران را نمی‌بینند.

وی افزود:‌ بچه‌ها بازی خوبی را انجام دادند اما در مقابل لبنان مهمترین مسئله پس از ۵ گل،  روحیه‌ای بود که به تیم ملی برگشت و بچه‌ها را تازه‌نفس کرد. به نظرم لبنان می توانست دو سه گل دیگر بخورد.

پروین در خصوص بازی پرسپولیس و گهر نیز گفت: بازی را دیدم خیلی جالب شده بود. کمی بچه‌های پرسپولیس خوب نبودند اما در این زمانه و این فوتبال عزیز من، فقط ۳ امتیاز شرط است. رئال مادرید باشی اگر ۳ امتیاز را نگیری باز هم از تو انتقاد می‌کنند. مهم ۳ امتیاز بود که پرسپولیس به آن رسید.

پروین در خصوص بازی پرسپولیس مقابل سپاهان نیز گفت: خدا را شکر بچه‌ها از این طلسم یازدهمی فرار کردند و من مطمئنم با چند برد دیگر تازه‌نفس می‌شوند و با خیال راحت به دیدار ذوب‌آهن در جام حذفی می‌روند.

وی افزود: پرسپولیس بازی سختی را مقابل تیم سپاهان که جایگاهش در جدول مشخص است، دارد. درست است که سپاهان تیم گردن‌کلفتی است اما شیر هم همیشه شیر است و ان‌شاءالله بچه‌ها با یک بازی خوب و برد مقابل تیمی که فوتبال بازی می‌کند می‌توانند باز هم به رده بالاتر بیایند. فقط بچه‌ها باید باهوش و زرنگ باشند و قدر فرصت‌ها را مقابل تیم خوب سپاهان بدانند، مطمئن باشید سپاهان هم از پرسپولیس ترس دارد. چون این بچه‌ها هر کدام برای خود وزنه‌ای هستند.

وی در خصوص حذف کشتی از المپیک ۲۰۲۰ نیز گفت: از تلویزیون دیدیم که چه اتفاق بدی افتاد اما ای‌کاش زودتر این اتفاق می‌افتاد البته شوخی می‌کنم. چون در این چند روزه همه را دیدم همه جوره با هم یکی شدند. اختلاف‌ها کنار گذاشته شده و یکی می‌خواهد به سوئیس برود، یکی جلسه هم‌اندیشی می‌گذارد و خلاصه همه با هم در حال کمک کردن هستند. ورزش ما نیاز به این یکدلی‌ها دارد که انشاءالله کرسی‌های جهانی را بگیریم و با خیال راحت رو به جلو حرکت کنیم. انشاءالله کشتی می‌ماند و بچه‌های ما باز هم طلاهای المپیک را درو می‌کردند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 بهمن 1391 توسط artan tabrizy