تبلیغات
Sportchei - عنایتی: حتما از قلعه نویی رخصت می‌گیرم.
Sportchei
امروز طلوع دیگری ندارد
خود هواداران استقلال نیز وقتی مرا می‌بینند مباحث زیادی را در خصوص عدم حضور در استقلال مطرح می‌کنند اما حتما در پازل تاکتیکی قلعه نویی جایی نداشتم.
به گزارش ابیته دات کام،رضا عنایتی با بیان مطلب فوق افزود: در سه بازی گذشته به هیچ وجه مستحق باخت نبودیم اما روی اتفاقات فوتبال و بدشانسی شکست خوردیم. امیدواریم در دیدار فردا بتوانیم ضمن ارائه بازی قابل قبول، سه امتیار را نیز به دست بیاوریم. البته به طور حتم بازی سختی داریم چراکه استقلال همیشه جزو مدعیان بوده و امسال نیز بهترین نفرات را جذب کرده است. البته دست ما خالی نیست و سعی خواهیم کرد از امتیاز بازی خانگی بهترین استفاده را ببریم.

وی ادامه داد: ما تلاش خود را انجام خواهیم داد اما نتیجه دست خداست. انشاالله بتوانیم با حمایت هواداران در این دیدار خانگی دست پر خارج شویم.
رضا عنایتی که خود سابقه بازی در تیم استقلال را داشت و طبق اعلام قبلی قرار بود در فصل نقل و انتقالات به این تیم بپیوندد، گفت: حساسیتی برای من در این وجود ندارد. تنها نکته‌ای که در این مسابقه اتفاق می‌افتد این است که من بعد از مدت‌ها دوستانم را در این تیم می‌بینم. من سال‌های خیلی خوبی را در استقلال داشتم و رابطه خوبی هم با بازیکنان با سابقه این تیم دارم. به هر حال در در فضای فوتبال حرفه‌ای باید مقابل این تیم بازی کنم و در فصل نقل و انتقالات هم قسمت نبود به این تیم بیایم.
عنایتی در خصوص شایعه نرفتنش به سمت امیر قلعه نویی در بازی دوشنبه شب، گفت: این یک کذب محض است. من از در تمامی مصاحبه‌هایم گفتم که برای رخصت گرفتن از امیر قلعه نویی به سمت او می‌روم و بعد از آن وارد زمین خواهم شد. وی مربی حرفه‌ای است و من هم به عنوان بازیکن حرفه‌ای وظیفه‌ام را انجام می‌دهم.
وی افزود: امیرقلعه نویی مختار است بنا به تاکتیک‌هایی که دارد بازیکنانش را جذب کند و من هم از این بابت ناراحت نیستم چرا که یک بازیکن حرفه‌ای هستم. خود هواداران استقلال نیز وقتی مرا می‌بینند مباحث زیادی را در خصوص عدم حضور در استقلال مطرح می‌کنند اما حتما در پازل تاکتیکی قلعه نویی جایی نداشتم.
عنایتی در خصوص اینکه قلعه نویی در ابتدای حضورش در استقلال عنوان کرده بود عنایتی را می‌خواهم اما چرا منصرف شد، گفت: در فوتبال ایران همه اتفاقات دخیل هستند. خطاب به هواداران باید بگویم من استقلال را دوست دارم و امیدوارم این تیم امسال قهرمان لیگ بر‌تر شود. در کنار آن تلاش می‌کنم در تیم مس کرمان با حمایت هواداران بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.
وی در خصوص اعتراض برخی از هواداران مس کرمان به دلیل عدم نتیجه گیری در چند بازی گذشته این تیم اظهارکرد: واقعا دلیل این اعتراضات را نمی‌دانم البته این گونه حواشی همیشه بوده اما این اتفاقات در کرمان پررنگ‌تر است اما امیدوارم با همدلی بتوانیم وضعیت باشگاه را سروسامان دهیم. ضمن اینکه نباید فراموش کرد هر کسی که به تیم مس می‌آید برای موفقیت آن تلاش می‌کند. هواداران باید به جای حاشیه سازی از تیم حمایت کنند تا همه چیز درست شودنوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 مرداد 1391 توسط artan tabrizy