تبلیغات
Sportchei - آقای گزارشگر
Sportchei
امروز طلوع دیگری ندارد
گزارشگری "خیابانی" علت خرید ماهواره؟!!

شنیده می شود پس از گزارش بازی ایران-بحرین بسیاری از بینندگان دچار سردرد شدند. این افراد پس از مراجعه به دکتر دریافتند علت سردردشان این بوده است که در هنگام بازی و از دست گزارشگری خیابانی چندین باری سرشان را دیوار کوفته اند!در نتیجه برخی از بینندگان این بازی بدین نتیجه رسیدند که از این پس در صورت گزارش خیابانی، یکی از 3 کار زیر را انجام دهند!

1- روی سرشان بالشت بگذارند که اگر یک وقت سرشان را به دیوار زدند سرشان آسیبی نبیند!

2- هنگامی که بازی توسط خیابانی گزارش می شود صدای تلویزیون را تا ته ببندند!

3- بروند ماهواره بخرند و کل شبکه ها غیر از جام جم یک و دو را قفل نمایند؛ زیرا آنطور که پسرهمسایه یمان می گفت بازی ایران بحرین از ماهوراه با گزارش مزدک پخش می شد!

اما واقعاً تقصیر جواد خیابانی چیست که معلم جغرافیای دوران راهنمای اش زیاد قوی نبوده و در نتیجه خیابانی در حین گزارش شیخ‌نشین بحرین را جزیره می نامد؟! یا مثلاً تقصیر او چیست که در دقیقه 75 گفته است: «بازی در دوحه برگزار می شود!»

در دقیقه 2+45 در حالی که توپ بحرین به بیرون رفته بود، خیابانی گفت: «توپ به بیرون خواهد رفت!»؛ چرا به جای علت ها به سراغ معلول ها می روید؟! مطمئناً این مورد تقصیر معلم فارسی خیابانی بوده است که تفاوت زمان گذشته و آینده را در افعال برایش خوب شرح نداده است!

یا مثلاً برخی گیر می دهند که چرا خیابانی توضیحات تكراری درباره كارنامه كاری كارلوس كرش در منچستریونایتد و تیم ملی پرتغال می داد، در حالیکه همگان این موضوع را می دانند!

خب عزیزان من! وقتی تیممان یک صفر از بحرین عقب بود خیابانی توانمندی ها و سوابق کرش را تکرار می کرد تا مسئولین فدراسیون دچار افسردگی نشوند و خیال نکنند که ای وای! سرمان کلاه رفت! این چه خریدی بود کردیم!

ای بابا! آخه اینم شد انتقاد! برخی می گویند خیابانی در میان اسامی بازیكنان بحرینی فقط عبدالطیف را شناخته بود و همه یازده قرمزپوش بحرینی را با این عنوان معرفی می‌كرد. خب! این بحرینی ها همه شبیه هم هستند؛ بنده خدا می خواسته از کجا تشخیصشان بدهد؟! اصلاً این به کنار، خیابانی با هوشمندی خود توانست نام یک بازیکن بحرینی را به شما یاد بدهد در صورتیکه اگر اسم هر 11بازیکن را می آورد اسم همین یکی را هم نمی آموختید!

یا اگر در دقیقه 70 خیابانی گفت: «در بیرون از خانه یک مساوی دادیم و تا الآن هم یک باخت به قطر دادیم.» بدین معنا نیست که ایشان یادش رفته که داریم با بحرین بازی می کنیم؛ بلکه هدفشان این است که به این بحرینی ها ثابت کنند که ریز هستند و نمی بینیمشان! و در نتیجه خیال می کنیم الآن در حال انجام بازی بعدی تیم ملی هستیم! (از این بهتر دیگه نمی تونستم ماستمالش کنم!)

و در پایان اینکه؛ اصولاً یک مدیر خوب بایستی این توانایی را داشته باشد که هر تهدیدی را به فرصتی تبدیل کند! در همین راستا پیشنهاد می شود هنگامی که خیابانی گزارشگر بازی است مسابقه ای پیامکی ترتیب داده شود و هر کس که توانست گاف های بیشتر از این گزارشگر بگیرد برنده باشد! مطمئناً یکی از مرفه ترین برنامه های تلویزیون خواهد شد!نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390 توسط artan tabrizy